Často kladené dotazy

Plocha se mi po přidání smaže, proč?

Pravděpodobně jste nezadali správně adresu, na které bude plocha umístěna. Pokud například zadáte pouze adresu na hlavní stránku a Vaše plocha se objevuje pouze v článcích, měli byste zadat adresu právě nějakého takového článku. Z této adresy robot udělá náhled stránky a pokud "najde" banner tak plochu automaticky schválí, pokud ne je plocha vymazána ze systému. Uvedení adresy také slouží k tomu aby se případný inzerent mohl přesně podívat jak je plocha umístěna a nemusel jí hledat.

Lze v systému používat vlastní AdSense nebo Sklik jako alternativní reklamu?

Ano. Vyplňte pole "alternativní html" kódem který získáte od těchto reklamních systémů a vložte na stránky synchronní kód (pravděpodobně bude předvybraný).

Moje reklama se po zakoupení nezobrazuje, proč?

Po každém nákupu dostanete upozornění, že se reklama zobrazí až příští den. Přesněji začne se zobrazovat v 00:00:01 příštího dne. Má to dva důvody - první je pragmatický, všechny kampaně začínají ve stejnou dobu, končí ve stejnou dobu - lépe se s tím počíta. Druhý čistě technologický - velice agresivně kešujeme veškerý obsah aby se návštěvníkům vašeho webu surfovalo bez zbytečných prodlení, je nastaveno veškeré obnovení cache a to jak na klientské straně tak na serveru na půlnoc.

Provedl jsem změnu na své ploše a ta se neprojevila, co mám dělat?

Pokuste se prvně vyčistit keš ve Vašem prohlížeči. Návod pro prohlížeč, který právě používáte najdete na stránkách wikipedie. Pokud to nepomůže dejte nám vědět, podíváme se jestli vše funguje tak jak má.

Nedá se kliknout na mojí FLASH reklamu, proč?

Váš banner nemá implementovaný clickTAG. Viz. http://www.adobe.com/resources/richmedia/tracking/designers_guide/ nebo http://www.flashclicktag.com/. Reklamu si také můžete ozkoušet na http://test.adform.com/testpage/banners-test/